Kad Tu pērc kaut ko no roku darinājuma, Tu pērc daudz vairāk, kā tikai lietu, Tu pērc simtiem stundu garus eksperimentus, Tu pērc dienas, nedēļas un mēnešus vilšanās un prieka mirkļus. Tu nepērc tikai lietu. Tu pērc gabaliņu no sirds, daļu no dvēseles, brīdi no kādas dzīves, un pats svarīgākais ir tas, ka tu nopērc laiku, lai meistars varētu radīt to, kas viņu no sirds iepriecina un piepilda.

Pirms vairāk kā 10 gadiem sāku aizrauties ar fotografēšanu, kas kļuva man ne tikai kā vaļasprieks, bet arī kā bizness. Vairākus gadus fotografējot  ainavas un dabas skatus bija iekrājušās daudz un dažādas skaistas bildes, tāpēc sāku tās dāvināt draugiem, radiem un paziņām. Tā radās pirmās kanvas, sienas pulksteņi, naktslampiņas un dažādi suvenīri kurus aizsūtīt draugiem uz Angliju, Īriju un citām valstīm. Uzklausot draugu un paziņu idejas sāku realizēt individuālas un unikālas idejas, kas nav sastopamas veikalos. Par cik bija interese par produktiem, tad radās ideja piedāvāt iegādāties arī citiem. Šīs radītās preces ir ražotas Latvijā un ir unikālas, jo tiek pielāgotas klienta vajadzībām un vēlmēm. Preces ko es radu padara telpas mājīgas un izsmalcināti elegantas, jo tajās ir radoša pieeja, kur tiek izmantoti Latvijas un pasaules dabas skati. Dažreiz tiek pavadītas vairākas stundas, lai radītu interesantus produktus un bildes, bet galarezultāts  ir satriecošs. Produktus ražoju no dažādiem materiāliem, sākot no papīra, plastikāta, stikla, epoksīda un beidzot ar alumīniju.

Es ticu, ka apkārtējai videi ir nozīme un tāpēc mana izvēle ir padarīt skaistāku vidi, kurā uzturēties. Tādēļ saviem klientiem piedāvāju labākas lietas skaistākai un košākai dzīvei.

Piedzīvo īstas emocijas ar maniem dizaina priekšmetiem.

Uzziniet vairāk par mājas dizaina preču ražošanu: